charita

Pomoc chorým deťom

Nedávno sme mali tú česť, že nás kontaktovala dobrovoľníčka Lucka z nadácie Patríme k sebe Oli. Nadácia podporuje choré deti, ktoré potrebujú špeciálnu terapiu. Ich prosba o pomoc nás dojala a sme radi, že sme mohli podať pomocnú ruku.

Nadácia sa venuje poskytovaniu podpory a pomoci deťom s rôznymi ochoreniami vrátane zriedkavých chorôb a stavov, ktoré si vyžadujú špecializovanú lekársku starostlivosť. Ich cieľom je pomôcť týmto deťom získať potrebnú liečbu, aby mohli žiť šťastný a zdravý život napriek zdravotným komplikáciám.

V rámci svojho úsilia o podporu týchto detí organizuje nadácia aukcie darovaných predmetov, ktoré pomáhajú získavať finančné prostriedky na plnenie ich poslania. Keď nás nadácia kontaktovala a videli sme ich poctivú prácu, neváhali sme ani chvíľu a rozhodli sme sa prispieť na dobrú vec.

Darovali sme nadácii naše výrobky, aby ich mohla zaradiť do svojich pravidelných aukcií. Vďaka tomu sme mohli podporiť úsilie nadácie získať finančné prostriedky pre malého Dominika, ktorý sa narodil s Downovým syndrómom.

Sme hrdí na to, že môžeme byť súčasťou tohto projektu, a budeme radi, ak sa k podpore pripojíte aj vy. Tým, že sa spojíme a budeme navzájom spolupracovať, môžeme pozitívne ovplyvniť životy tých, ktorí to naozaj potrebujú.

Dúfame, že náš príspevok inšpiruje aj ostatných, aby prispeli, či už darovaním predmetov alebo peňažným príspevkom. Každá maličkosť pomáha a môže mať významný vplyv na životy tých, ktorí to potrebujú. Spoločne to dokážeme. ❤️

Klikněte ZDE pre odkaz na webové stránky Patríme k sebe Oli.

Klikněte ZDE pre účasť na aukciách.

Čítať ďalšie

Stali sme sa overeným e-shopom
Preskúmajte ponuku.