Náš príbeh

Všetko začalo pri zubnej kefke

Nespokojnosť s voľne dostupnými zubnými kefkami nás núti vytvoriť si vlastné.

Čaká nás náročná výzva. Vytvoriť kefku, ktorá bude šetrnejšia, ale zároveň účinnejšia pri čistení. K samotnému vývoju sme si prizvali popredných zubných lekárov, aby sme šli tým správnym smerom.

Testovanie stomatológmi

Prvé vzorky odovzdávame na testovanie dentistom. Aký je výsledok? Sú nadšení!

Oceňujú nielen hustotu štetiniek, ale aj ich funkčnosť. Ďalej obdivujú schopnosť zubnej kefky sa dostať aj do ťažko prístupných priestorov bez zbytočného podráždenia ďasien. Čerešničkou na torte je desaťuholný úchop, ktorý zaistí správnu techniku čistenia.

Revolúcia v bielení

Čelíme ďalšej výzve! Objavujeme možnosti, ako by sme mohli rozžiariť tisíce úsmevov bezpečným a šetrným spôsobom.

Konzultujeme jednotlivé možnosti s odborníkmi a hľadáme klinicky podložené riešenie, ktoré prinesie skutočné výsledky. Hlavnou úlohou je zbaviť sa peroxidu vodíka, ktorý nenávratne ničí sklovinu a tým zvyšuje citlivosť zubov.

Aj bez peroxidu to ide

Heuréka! Poznávame technológiu korekcie farieb, ktorá spĺňa náročné požiadavky na bezpečné a šetrné bielenie zubov.

Výsledkom je vznik nášho V34 korektora, ktorý využíva sýto fialový odtieň a tým efektívne neutralizuje žlté škvrny na zuboch. Produkt si obľubujú tisíce našich zákazníkov a celému nášmu tímu robia radosť pri zdieľaní výsledkov bielenia.

Objavenie PAP+ vzorca

Pri hľadaní ďalších alternatív peroxidu narážame na revolučný vzorec PAP+.

Jedná sa o odnož peroxidu vodíka, ktorá nemá negatívny vplyv na sklovinu a zvýšenú citlivosť zubov. Zároveň dodáva potrebné minerály zubom na ich posilnenie. Zo začiatku to pre nás znie až príliš dobre, ale dôkladným testovaním zisťujeme, že výsledky sa skutočne dostavujú a sklovina zubov zostáva nedotknutá.

Koniec mentolu

od 19. storočia nášho letopočtu sa tradiční výrobcovia zubných pást zuby nechty držia mentolovej príchute a boja sa akejkoľvek zmeny.

Ale dnes je 21. storočie a my sme sa rozhodli dať zbohom nudnému mentolu a osviežiť vašu každodennú rutinu s lahodnými príchuťami zubných pást ako je vodný melón, mango sorbet alebo jahoda. Nadšenie našich zákazníkov je pre nás dôkazom, že to čo robíme má zmysel.

Krok za krokom

Každý deň pozorne počúvame našu komunitu a usilovne pracujeme na nových produktoch, vďaka ktorým budete vyzerať dobre a cítiť sa ešte lepšie.

Vždy sa opierame o vedecké poznatky a spolupracujeme s poprednými zubnými lekármi. Starostlivosť o úsmev môže a mala by byť vždy účinná, bezpečná a v neposlednom rade zábavná.

Čo chceme dosiahnuť

Našim cieľom je premeniť nudnú každodennú rutinu na skutočný zážitok, na ktorý sa budete tešiť, či už pri vyskočení z postele alebo naopak, keď si pôjdete dopriať odpočinku po náročnom dni.